NAŠE KUCHYNĚ: Višňové řezy. Láskujte se celý rok, je to krásné, sice trochu vypadáte chvilkami jako blbec, ale co, prospívá to organizmu a dělá ten život sladším a přijatelnějším.

Milé patří sladké višně do rtů s úsměvem
NAŠE KUCHYNĚ: Višňové řezy:

 "Přijde jaro, za ním léto a višně zrají, zrají, červenají se a sládnou v ústech. Jak jste prožili jarní zaláskování? Nebo zimní?

Láskujte se celý rok, je to krásné, sice trochu vypadáte chvilkami jako blbec, ale co, prospívá to organizmu a dělá ten život sladším a přijatelnějším.

Už vás nebolí zuby ani hlava...tělo je hormonálně nasazeno. Pleť je červená, hladká, vypjatá, oči jasné a záříte úsměvem. Podívejte se do zrcadla, už to není otrávený pohled s pokleslými koutky úsměvu. A okolí závidí, závidí, jejich oči by chtěly kousek vašeho úsměvu co rozdáváte kolem sebe...

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Cukrářské piškoty 2 ks,
Káva uvařená 1 hrnek,
Rum 2 lžíce.
Náplň:
 Višňový kompot - 1 velká sklenice,
Skořice, Citrónová šťáva, Vanilkový pudink 1 ks,
 Krém:
 Mléko 400 ml, Vanilkový pudink od Oetkera 1 ks, Měkký tvaroh 1 ks, Vanilkový cukr 1 ks, Cukr, Zakysaná smetana 2 ks, Mascarpone 1 ks.
Ozdoba: Šlehačka 2 ks, Kakao holandské"

Naše kuchyně...>>>  pokračování je přece tady.MENU a ŠTÍTKY

Kočky Sobě Žena je původce činu Krásné je žít Videa Zaláskujte se Cesta pro lásku Láska Momentky a cesty Videa o lásce Fotografie Pohádka lásky Den pro tebe Výživa Zdraví a pohyb Šťastné dětství Karel Kryl a Láska bláznivá Líbej mě Marie Rottrová Moudro pro tento den O životě Trubka Vtipy a humor Vzpomínky What is love Zamilovaný Zdraví Úsměv Štěstí Anekdoty a vtipné příspěvky Citáty Dětská radost Humor Jít pro lásku Lavičky Lidové písně Naše kuchyně Přátelství Příroda kvete Srdce jako kámen Verše jako píseň Vlado Kumpan Waldemar Matuška Úsměv pro mne Historical music Hlad Hněv milenců Jaterní poruchy a životospráva Josef naše láska Kocourek Koledy Komentář Kočka domácí Lindsey Stirling Lita Ford Once Upon A Time In The West Poděkování Příroda a my Radůza Recepty k vaření Rodina Smích Tipy a návody Violin Concerto Voraři Vánoce Výlety Zvyky Úsměv Anny AMOR UT LACRIMA Amy McDonald Angela Gheorghiu Až na dno Beethoven Bez černý Božejáci Brilianty Bílá růže Bůh Chtíc aby spal Cinderella Close My Eyes Forever Diamanty Divoký horský tymián Dvojčata a housle Dělání El Condor Pasa Ester Ledecká Fernando Lopez Goodbye My Lover Heavy Metal Herman's Hermits Hlaváček jarní Houbaření Hvězdy Indiánský systém Iveta Bartošová Jahody zahradní Jak správně líbat Janine Jansen Jea Paul Belmondo Jen pro ten dnešní den Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Judith Durham The Seekers Karel Kryl Keep smiling Kolotoč svět Koncert Kvítek jabloňový Leonardo da Vinci Les Londýn Loudá se půlměsíc Love Story Léčivé rostliny Lída Baarová Marcus Tullius CICERO Markéta Hejná Marlene Dietrich Mike Oldfield Mix videa Modlitba Modrý sarafán No Milk Today O Shenandoah Ovidius Paul Anka Diana Perská kočka Perský kocourek Sammuel Peru Pes velký švýcarský Petr Novák Pomlázka Prodaná nevěsta Předehra Příroda Přítel ROCK Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Roman Šebrle Sammuel Skutečné příběhy Sladké višně Symboly Tenkrát Trubka v hudbě U Zborova Velikonoce Verše Veverka Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod When I Fall In Love William a Kate Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zdeničko má Zlatá šedesátá Áji Úvod a přivítání Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes

Co se tu čte nejvíc

Vybraný příspěvek

Taylor Swift Love Story

Taylor Swift

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...