Kamarád který jasně svítí jako hvězda to je potřebný a dobrý přítel s nábojem energie intelektu i citu k lidem a rychlá pomoc v nouzi.

Kocourek Sammuel na vrbě
Jsou cesty, které se protnou a lidé se spřátelí.
 Několik hvězdiček se objeví na sociální síti, i v kontaktu zpráv facebooku z příběhu, který plyne každý den.
Den se probouzí do rána pokaždé a to i když v noci pracujeme. Je několik PC přátel na webu, kde lze požádat o radu i pomoc. Přítele mám na Skype. Pomohl, když počítač potřeboval antivirový program. Občas si posteskne sám.
Nejde přece o to, být za každou cenu v obraze číčovinek, hračiček a aplikací. Jde o to poznat ty, co jsou jako hvězdičky.  
Prostě jasně svítí. Jejich svit i za šera je výrazný.
Kamarád, který jasně svítí jako hvězda, to je potřebný a dobrý přítel s nábojem energie intelektu i citu k lidem a pomoc v nouzi. Nelze zneužít kamarádství (přátelství), platí pomoz si i sám dokud můžeš a čas je podpora a řešení dosti často.
Nouze ještě nenastala, pouze stesk a přitom ty hvězdičky tak svítí...
Podívej, teď padají hvězdy každou noc jsou blíž, vzpomínej na ty co už zhasly ...Podívej, teď padají hvězdy svítí na zem k nám, hledají lidem šťastné místo kde není nikdo sám...
Historical music band from Czech Ginevra - Podívej

MENU a ŠTÍTKY

Kočky Sobě Žena je původce činu Krásné je žít Videa Zaláskujte se Cesta pro lásku Láska Momentky a cesty Videa o lásce Fotografie Pohádka lásky Den pro tebe Výživa Zdraví a pohyb Šťastné dětství Karel Kryl a Láska bláznivá Líbej mě Marie Rottrová Moudro pro tento den O životě Trubka Vtipy a humor Vzpomínky What is love Zamilovaný Zdraví Úsměv Štěstí Anekdoty a vtipné příspěvky Citáty Dětská radost Humor Jít pro lásku Lavičky Lidové písně Naše kuchyně Přátelství Příroda kvete Srdce jako kámen Verše jako píseň Vlado Kumpan Waldemar Matuška Úsměv pro mne Historical music Hlad Hněv milenců Jaterní poruchy a životospráva Josef naše láska Kocourek Koledy Komentář Kočka domácí Lindsey Stirling Lita Ford Once Upon A Time In The West Poděkování Příroda a my Radůza Recepty k vaření Rodina Smích Tipy a návody Violin Concerto Voraři Vánoce Výlety Zvyky Úsměv Anny AMOR UT LACRIMA Amy McDonald Angela Gheorghiu Až na dno Beethoven Bez černý Božejáci Brilianty Bílá růže Bůh Chtíc aby spal Cinderella Close My Eyes Forever Diamanty Divoký horský tymián Dvojčata a housle Dělání El Condor Pasa Ester Ledecká Fernando Lopez Goodbye My Lover Heavy Metal Herman's Hermits Hlaváček jarní Houbaření Hvězdy Indiánský systém Iveta Bartošová Jahody zahradní Jak správně líbat Janine Jansen Jea Paul Belmondo Jen pro ten dnešní den Ježíšek Jiří Vašíček John Denver Judith Durham The Seekers Karel Kryl Keep smiling Kolotoč svět Koncert Kvítek jabloňový Leonardo da Vinci Les Londýn Loudá se půlměsíc Love Story Léčivé rostliny Lída Baarová Marcus Tullius CICERO Markéta Hejná Marlene Dietrich Mike Oldfield Mix videa Modlitba Modrý sarafán No Milk Today O Shenandoah Ovidius Paul Anka Diana Perská kočka Perský kocourek Sammuel Peru Pes velký švýcarský Petr Novák Pomlázka Prodaná nevěsta Předehra Příroda Přítel ROCK Rande Rangers Rebelové - Mně se líbí Bob Roman Šebrle Sammuel Skutečné příběhy Sladké višně Symboly Tenkrát Trubka v hudbě U Zborova Velikonoce Verše Veverka Vyznání pro Pepču Václav Havel W. A. Mozart: Turecký pochod When I Fall In Love William a Kate Yvetta Simonová Yvonne Přenosilová Zdeničko má Zlatá šedesátá Áji Úvod a přivítání Čtyřčata Šperky Švýcarský salašnický pes

Co se tu čte nejvíc

Vybraný příspěvek

Taylor Swift Love Story

Taylor Swift

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...